Екскурсія в дельфінарій

Завдяки щедрості та підтримці Благодійному Фонду “Карітас Харків’ разом із соціальними працівниками , учні нашого закладу відвідали дельфінарій, і ця подія залишила незабутні враження.

Під час екскурсії, учні не лише навчились більше про дельфінів, але й змогли спілкуватися та взаємодіяти з цими розумними морськими істотами. Дельфіни виявили приязнь та інтерес до гостей, даруючи неймовірні миті радості та захоплення.

Ця подія також розширила знання дітей про життя дельфінів, такі, як їхнє життя у великих зграях та їхні дружні та мирні стосунки завдяки доброзичливому характеру. Дітям було цікаво дізнатися, що дельфіни допомагають один одному, і ця особливість вразила їх.

Екскурсія до дельфінарію не лише підняла настрій учасників, але також стала джерелом натхнення для майбутніх пригод і досліджень. Велика подяка Благодійному Фонду  “Карітас Харків” та соціальним працівникам проєкту за цю незабутню можливість.