IV Всеукраїнський урок доброти

На честь Всесвітнього дня захисту тварин, учні нашого навчального закладу приєдналися до проведення IV Всеукраїнського уроку доброти. Ця ініціатива спрямована на популяризацію гуманного та відповідального ставлення до тварин, та має за мету підвищити свідомість про важливість охорони прав тварин.

Всесвітній день захисту тварин – це міжнародне свято, яке нагадує нам про важливість дотримання прав та добротного ставлення до тварин у всьому світі. Цей день об’єднує людей, які віддають перевагу гуманному та чуйному ставленню до всіх представників тваринного світу.

Справжнім виявом солідарності та об’єднання стали уроки доброти, які відбулися в кожному класі нашої школи. . Під час цих уроків вони були ознайомлені з правами тварин, будь то домашні чи безпритульні, і поставили перед собою завдання піклуватися про їхнє благополуччя. Учні спільно обговорювали питання тваринництва, підкреслюючи важливість відповідального та лагідного ставлення до наших менших братів та сестер у цьому світі.