Зустріч з інспектором патрульної поліції в рамках “МІСЯЧНИКУ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ»”.

Сьогодні, учні нашої школи взяли участь в заході, який залишить незабутні враження та важливі навчальні уроки на довгі роки. За ініціативи шкільної адміністрації та при підтримці патрульної поліції Харківської області відбулася зустріч з інспектором патрульної поліції Тетяною Вікторівною в рамках “МІСЯЧНИКУ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ»”.

На цьому заході діти отримали важливу інформацію про безпеку на дорозі, правила дорожнього руху та важливість дотримання їх. Інспектор розповіла про небезпеку, яка може чатувати на дітей на дорозі, та поділилася корисними порадами щодо уникнення небезпечних ситуацій.
Захід пройшов в інтерактивному форматі, де діти активно спілкувалися з інспектором та ставили питання щодо дорожньої безпеки. Учні вчилися розпізнавати та уникати потенційних небезпек на дорозі, а також набули важливі знання щодо використання пішохідних та велосипедних доріг.