Тиждень Фізичної Культури

З 11 по 15 вересня в рамках пропаганди здорового способу життя та залучення дітей до занять фізичною культурою, проводилися заходи до тижня фізичної культури під егідою Олімпійського тижня.
В ході організованих заходів проведення тижня,ми провели конкурс малюнків «Я і спорт» та змагання «Ранкова руханка» дня дітей 1- 10 класів.
Всі діти які прийняли участь у заході були відмічені почесними грамотами та подяками.
Для кожного класу був проведений олімпійський урок.
Відбулися бесіди про олімпійські види спорту та історії виникнення олімпійських ігор.

Завдяки неймовірному ентузіазму та старанні учнів, дистанційний Тиждень Фізичної Культури став надзвичайною подією, яка підняла планку фізичної активності. Віддалений формат навчання не став перешкодою для наших дітей.

Навіть без можливості проводити фізичні заняття в спортивних залах, учні проявили свій запал та рішучість під час дистанційних фізичних вправ. Вони не лише підтримали своє фізичне здоров’я, але й відзначилися креативністю у виконанні завдань.