Останній дзвоник

9 червня 2023 року, не зважаючи на виклики, пов’язані з дистанційним навчанням, наша школа влаштувала святковий “Останній дзвоник” онлайн. Цей особливий момент відзначив закінчення навчального року та передав енергію та оптимізм учням, вчителям та батькам.

Школа підготувала вражаюче відео, яке включало привітання директора та вчителів, найцікавіші моменти з дистанційного навчання, спільні проєкти та досягнення учнів. Відео було створено з метою зібрати всю шкільну родину разом, незалежно від фізичного розташування кожного учасника.

Учні та їх батьки змогли насолодитися цим спеціально підготовленим відео онлайн зручно зі своїх домівок. Шкільне співтовариство висловило вдячність вчителям та шкільному персоналу за терпіння, творчий підхід та великий внесок у забезпечення неперервної освіти під час важких умов.

Хоча цей рік був випробуванням для усіх, шкільна спільнота виявила силу та стійкість. Учні продемонстрували своє вміння адаптуватися до нових умов та активно брати участь у віртуальних уроках та інтерактивних завданнях.

“Останній дзвоник” став символом завершення року, сповненого викликів, але також і можливостей для особистого росту. Він підкреслив солідарність та зв’язок, які залишаються незмінними, незалежно від формату навчання.

Завдяки наполегливості учнів, підтримці вчителів та співпраці з батьками, наша школа пройшла цей випробувальний рік і зі знаками оптимізму вирушає в літні канікули. Зичимо всім чудового відпочинку, відновлення сил та незабутніх моментів разом з родиною та друзями!