Тиждень безпеки дорожнього руху

Упродовж тижня у нашій школі пройшов захоплюючий Тиждень безпеки дорожнього руху, спрямований на навчання учнів важливим аспектам дорожньої безпеки. Цей тиждень став чудовою нагодою для учнів відкрити для себе нові знання та розвинути навички, що стосуються безпечної поведінки на дорозі.

Педагоги організували широкий спектр заходів, спрямованих на підвищення усвідомлення учнів щодо правил дорожнього руху та відповідальності за власну безпеку та безпеку оточуючих. В рамках тижня школярі взяли участь у інтерактивних уроках, виховних заходах та іграх .

Тиждень безпеки дорожнього руху не лише став нагадуванням про правила, але й підсилив знання та усвідомлення учнів про ризики та наслідки недотримання цих правил. Він надав учням можливість розвивати навички, які є необхідними для того, щоб стати відповідальними учасниками дорожнього руху.