Тиждень трудового навчання

Протягом тижня було проведені заходи, які сприяли кращому розвитку розумових та творчих здібностей, естетичних смаків дітей. Тиждень трудового навчання почався 27.03.23 під девізом «Тільки в праці життя і краса людини».
Вчитель Тітова В.О. провела бесіду «Роль батьків в професійній орієнтації учнів» для учнів 5-10 класів.
Відео зустріч з представницею ДНЗ «Регіонального центру професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості», майстером виробничого навчання О.Л.Засядько.
Упродовж тижня були проведені конкурси з розгадування загадок, ребусів, кросвордів, в яких брали участь учні 5-10 класів.
28.03.23 пройшов урок- гра «Закінчи прислів’я» в 8-Б класі та 10-А класі, який провели учителя Єфременко І.Б., Саприкіна М.О.
Онлайн вікторина з квітникарства відбулася в 7-А класі, провели учителя Куценко Є.С., Михайлюк А.В.
Відкритий урок з виготовлення пташок із ниток провела учитель 1-А класу Дембовська М.П.
Для учнів 5-10 класів вчитель Іщенко О.В. підготувала цікаве відео «Квітникарі нашої школи».
Онлайн екскурсію «Квітники Харківщини» учитель Єфременко І.Б провів для учнів 8-А класу.
29.03.23 вчителем Гончаровою Т.М. проведено Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки для учнів 5-10 класів.
Урок «Вчимося вишивати» провела в 8-А класі вчитель Іщенко О.В.
Онлайн зустріч з випускниками школи підготувала та провела Єфименко В.В. для учнів 10-А класу. Записом цієї зустрічі класні керівники ознайомили своїх учнів.
30.03.23 профорієнтаційний урок «Чисте довкілля» для учнів 6-А класу провела учитель Налівайко Т.П..
Диспут «Професія квітникар-озеленювач» відбувся в 9-Б класі, його провели учителя Куценко Є.С., Михайлюк А.В.
Ділова гра «Подорож в світ професій. Найзеленіша професія» для учнів 8-10 класів, провела учитель Іщенко О.В. та класні керівники.
Круглий стіл. «Розсада квітів. Як виростити вдома» для учнів 7-А класу проведено вчителями Куценко Є.С., Михайлюк А.В.
Конкурс малюнків «Маленький помічник» пройшов в 1-А класі. Підготувала та провела Шаповаленко Г.В.
31.03.23 проведено презентацію «Загадки про професії» для учнів 5-А класу учителями Єфременко І.Б., Саприкіною М.О.