онлайн-урок від працівника Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Учні нашого закладу освіти  отримали надзвичайно корисний та інформативний онлайн-урок від працівника Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Під час заходу, експерт ретельно розповів та продемонстрував різні види мін, пояснивши, як правильно поводитись у разі їх виявлення. Важливою частиною презентації стало надання конкретних вказівок щодо того, куди дзвонити та які кроки слід вжити для максимально ефективного реагування на ситуації надзвичайного характеру.

Працівник також вдався до деталей щодо користування вогнегасником, надаючи учням необхідні навички для ефективного втручання в разі виникнення пожежі. Учні отримали чіткі вказівки та відповіді на питання щодо безпечного ведення себе в екстремальних ситуаціях.

Не менш важливою була частина уроку, присвячена правилам поводження в зимову пору року. Вивчення цих аспектів не тільки додає важливих знань, а й підвищує рівень безпеки серед учнів, формуючи в них навички відповідальності та самозахисту.

новорічний майстер-клас

Благодійний фонд Карітас Харків вразив учнів  захопливим новорічним майстер-класом!

Маленькі митці отримали можливість виготовити власноруч чарівні новорічні подарунки, ознайомилися з секретами виготовлення різноманітних прикрас та дізналися про цікаві традиції святкування Нового року. За допомогою висококваліфікованих фахівців, які ведуть проєкт, діти на кожному етапі отримували підтримку та навчальну інструкцію.