Бал хризантем

20 жовтня учні нашого закладу мали можливість насолодитися надзвичайною подією, завдяки щедрості та підтримці Благодійного Фонду Олександра Фельдмана та Благодійної Організації “Карітас Харків”. Ця подія вразила всіх учасників своєю красою та неповторністю.

Серцем події були хризантеми – неймовірно різнобарвні та чарівні.”Бал хризантем” перетворився на свято квітів та добра, яке не мало собі рівних. На святі працювали аніматори, які  були готові маленьких гостей безмежною радістю та розвагами. Присутність маленьких поні додала особливої радості та незабутніх митів дітям, які не мали рівних.

Смачний узбецький плов вразив всіх гостей події своєю ароматною та смачною палітрою смаків, надаючи святкуванню неповторний гастрономічний шарм.

“Бал хризантем” став незабутнім святом, яке об’єднало багато людей у дружній та радісній атмосфері. Ми від щирого серця вдячні БФ Олександра Фельдмана та БО БФ “Карітас Харків” за їхню підтримку та можливість насолодитися цією чарівною подією.